zobacz Wszystkie Pakiety

Boże Narodzenie nad Morzem - 6 dób

7 dni, od 2 175 zł /os.

Sprawdź

Podaruj sobie i najbliższym magiczne Święta w niezwykle bajkowej scenerii Zamku Neptun Łeba, gdzie każdy mały detal od początku do końca jest przygotowany z myślą o Tobie i Twoich potrzebach tak, abyś mógł w pełni cieszyć się każdą chwilą spędzoną z bliskimi.

Po prostu, usiądź i zrelaksuj się przy kominku z kieliszkiem grzanego wina w towarzystwie świątecznej atmosfery, wypełnionej delikatnie unoszącym się aromatem świeżo upieczonych pierniczków i cynamonu zmieszanego z zapachem świerkowych choinek.

Pozwól się rozpieścić, sprezentuj sobie długą kąpiel w wannie, pobyt w saunie fińskiej lub dopasowaną terapię w naszym gabinecie kosmetycznym*. Następnie zbierz najbliższych i ucztuj przez cały pobyt na naszych obfitych śniadaniach i obiadokolacjach w angielskich wnętrzach restauracji Salacja z widokiem na morze, w którym zatopisz wszelkie troski.

 

Zapraszamy do jednego z najpiękniejszych miejsc Polskiego Wybrzeża: 100-letniego Zamku położonego na plaży, z okien którego rozpościera się widok na morze.

Przygotowaliśmy dla Państwa pakiet Boże Narodzenie 6-dób między 20.12 a 28.12.2019.

Cena obejmuje 6 noclegów ze śniadaniem i obiadokolacją.

W dniu 24.12.2019 Wieczerza Wigilijna (zamiast obiadokolacji).

 

 

* Wcześniejsza rezerwacja zabiegów kosmetycznych pod numerem telefonu: +48 886 013 704 lub +48 791 256 228

**  Oferta nie łączy się z rabatami.
 

Kup prezent
@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess