Atrakcje nad morzem

Odkryty basen z podgrzewaną wodą i plaża to tylko początek atrakcji..

Sprawdź

Jeśli wybierasz się nad morze i szukasz hotelu pełnego atrakcji, w którym jednocześnie odpoczniesz od codziennych obowiązków, to koniecznie odwiedź Hotel Neptun.

Dzięki temu, że znajduje się przy samej plaży większość pokoi jest z widokiem na morze. Ponadto na terenie obiektu znajduje się podgrzewany basen, którego środkowa część wzbogacona została o jacuzzi. Nasz obiekt z basenem będzie doskonałym miejscem na relaks po całym dniu.

Do dyspozycji naszych gości jest także prywatna plaża wyposażona w wygodne łóżka leżakowe, parawany, za pomocą których osłonisz się od wiatru, a także parasole. To ogromne udogodnienie, ponieważ nie trzeba martwić się o miejsce, a także można zrelaksować się z dala od hałasu.

Zależy nam na tym, żeby wypoczynek w Hotelu Neptun pozwolił odpocząć naszym Gościom od codziennych obowiązków. Dlatego w ramach atrakcji możemy zaproponować również wycieczki na niezwykle malownicze wydmy w Słowińskim Parku Narodowym. Współpracujemy także z firmą turystyczną organizującą wycieczki tematyczne, na przykład szlakiem zamków gotyckich, latarni morskich i wielu innych.

Ponadto żeglarze mogą korzystać z nowocześnie wyposażonej Mariny w Łebie, na amatorów jazdy konnej czeka stadnina koni w Nowęcinie, a doskonałe pole golfowe 'Sierra Golf Club' znajduje się w odległości 60km.

Podgrzewana woda
w basenie

ornament

Basen jest znakomicie osłonięty od wiatru i pozwala na ucieczkę od gwaru plażowego tym, którzy cenią sobie spokój.

  • czynny od 01.07 do 31.08
  • część środkowa z efektem jacuzzi
  • część głęboka na 1,50m ze sztucznym prądem rzecznym i fontanna masującą
  • obsługa kelnerska z dedykowanym, lekkim menu

Dla Państwa wygody teren wokół basenu  wyposażyliśmy w leżaki, kosze plażowe oraz prysznice

Zapewniamy relaks i spokój dzięki
prywatnej plaży

ornament

W lipcu i sierpniu Zamek Neptun dysponuje odcinkiem plaży przeznaczonym dla gości.

Na plaży znajdują się:

  • łóżka leżakowe
  • parasole
  • parawany

Panują tu doskonałe warunki do wypoczynku i relaksu.

Wycieczki i rajdy
Trójmiasto, Kaszuby i inne

ornament

Firma turystyczna Zoppoter-Lux serdecznie zaprasza Gości Hotelu Neptun w Łebie na wycieczki jednodniowe i rekreacyjne turystyczne rajdy samochodowe po Regionie Gdańskim...

opis wycieczek

Proponuję również wycieczki tematyczne, np szlak zamków gotyckich, szlak latarni morskich, szlak elektrowni wodnych, szlak zabytków techniki itp.

Kontakt: 501 31 77 93

Kup prezent
Bezpieczny hotel